Vybavení

P1030704

Na schůzky:

Papír, tužka, uzlovačka (1, 5m dlouhý provaz o průměru cca 0,5cm), šátek, deník

Na výpravy:

Spacák, karimatka, ešus, příbor, hrneček, čelovka, oblečení dle počasí + věci na převlečení (nesmí mu vadit případné poškození), kvP1030790alitní obuv (ideálně nepromokavé pohorky – hlavně v zimě dobře naimpregnované; pokud promoknou, tak náhradní boty), pláštěnka nebo nepromokavá bunda, věci na spaní, hygienické potřeby, přezůvky, psací potřeby, láhev s pitím, průkazka na autobus. Vše měj sbaleno v batohu s pevnými zády.

 

Na vodu:IMG_3063

Jako na výpravy + šusťáková souprava bez podšívky, plavky, boty do vody (tenisky na tkaničky, NE! sandály ani kroksy), sluneční brýle, čepice, opalovací krém, pytlíky nebo igelitky na mokré věci. Vše se před vyplutím sbalí do 50l konve (nepřehánět s množstvím věcí).

 

Na všechny oddílové akce NEDOPORUČUJEME dávat dětem drahou elektroniku, v případě poškození takových věcí za to vedení oddílu nezodpovídá.

Následující akce

Pozastavení činnosti

Vzhledem k současné situaci nebudou až do odvolání probíhat žádné schůzky ani výpravy.

Kam: Kdy: Cena: ,- Kč

Příjď mezi nás!

Chceš poznat nové kamarády a naučit se spoustu nových dovedností? Přijď za námi na oddílovou schůzku! Najdeš nás v Lannových loděnicích za Dlouhým mostem každou středu od 16:30 do 18:30 hod.

Více informací